EĞİTİM ZİRVESİ

Videoyu Aç EĞİTİM ZİRVESİ
A
a

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt başkanlığında, resmi ve özel okul müdürlerinin katılımlarıyla eğitim yöneticileri değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.


Pandemi önlemleri kapsamında gerekli tedbirler alınarak 31 Ağustos-3 Eylül arasında Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen toplantılarda 2020-2021 eğitim öğretim yılının hazırlıkları ve mesleki çalışma dönemi çalışmaları ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.
HAZIR HALE GETİRDİK
Toplantılarda ayrıca 2020-2021 eğitim öğretim yılı sene başı iş ve işlemleri ile okulların uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim sürecinde yapması gereken hazırlıklar görüşüldü. İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, tüm okul ve kurumlarımızı hem uzaktan eğitime hem de yüz yüze eğitime hazır hale getirmek için gerekli tüm çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü söyledi.
DEZENFEKTE EDİLDİ
İl Müdürü Cırıt, salgın kapsamında kurumların tamamının dezenfekte edildiğini, fiziksel olarak alınması gerekli tedbirler kapsamında uyarı levhaları, afişler, dezenfeksiyon noktaları, sosyal mesafe kuralları, maske temini ve kullanımı uygulamalarının yerinde ve zamanında gerçekleştirilmesinin sağlandığını kaydetti. NESLİ ÖZKAY
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi