Ekrem Birsen yeniden aday!

Videoyu Aç Ekrem Birsen yeniden aday!
A
a

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, yeniden aday olduğunu açıkladı. Birsen'e şehrimizde faaliyet gösteren çok sayıda oda başkanı da destek verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Mayıs ayında yapılması planlanan Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulu için mevcut Başkan Ekrem Birsen, yeniden aday olduğunu açıkladı. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği binasında gerçekleştirilen basın açıklamasına çok sayıda oda başkanı da katılarak Birsen'e destek verdi. 2006 yılında hizmet bayrağını devir aldığını söyleyen Birsen, “Eskişehir Esnaf Odaları Birliğinde kesintisiz  olarak 16 yıldır Eskişehir Esnafına ve halkına hizmet etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Birbirinden farklı yüzlerce esnaf gurubunun ve zanaatkârın  sorunlarını ve sıkıntılarını yılların vermiş olduğu tecrübe ve bakış açısını  harmanlayarak çözebilmek ve bu meslek guruplarının ayakta kalabilmesini sağlamak için gece gündüz çalışmaya ilk günkü azim ve aşkla  devam ediyoruz” dedi. 
ÇALIŞMAYA DEVAM
Birliği küçük bir apartman dairesinde devir aldığını hatırlatan Birsen, “Eskişehir Esnaf Odaları Birliğimiz bugün itibari ile bin 500 metrekare kapalı alana sahip eşsiz bir kompleks olmuştur. Toplantı salonları, toplu yemek salonları, eğitim ve seminer salonları ayrıca  geniş hizmet alanlarıyla bütün Türkiye’ye örnek bir hizmet binası esnafımıza ve şehrimize kazandırılmıştır. Yıllardır ilmek ilmek işleyerek bürokraside esnafımız için vermiş olduğumuz mücadele sayesinde çözüm noktasında daha güçlü ve daha hızlı ilerlemenin, esnafımızın sıkıntılarını daha kolay çözebilmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Birlik ve beraberlik içinde şehrimizin her metrekaresinde esnaf ve sanatkârlarımızın daha mutlu ve huzurlu çalışabilmesi adına, gelecek yarınlara daha umutlu bakabilmeleri adına her zaman ki gibi esnaf ve sanatkarların nabzını tutmaya devam ederek çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 
ESNAFIN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ
Birsen sözlerini şöyle noktaladı: “Yapıcı, birleştirici, çözüm odaklı, kendini her zaman yenileyen ve geliştiren çağımız teknolojisini takip eden, ve her şeyden önemlisi esnafın çatı örgütü, birleştirici gücü olmaya devam edeceğiz.”
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir