EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞALIM!

Videoyu Aç EL BİRLİĞİ İLE ÇALIŞALIM!
A
a

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli, Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Ayva ve Hamza Tınas, Denetim Kurulu Üyeleri Hikmet Çetin ve Samet Özkaya ile birlikte Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin ve Tepebaşı Kaymakamı Ahmet Önal’ı makamlarında ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

İlk olarak Odunpazarı Kaymakamlığına gerçekleşen ziyarette EOSB’nin Odunpazarı bölgesinde olması nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamalarında üretimin durmaması için alınan ve alınacak tedbirler görüşülerek, ekonominin kalbi olan sanayide bu konuda azami kolaylığın gösterilmesi hususu dile getirildi.
İŞ BİRLİĞİ ÖNEMLİ
Ziyarette Başkan Nadir Küpeli, EOSB’de yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Bilgin’e bilgiler verdi. Kaymakam Turgay Hakan Bilgin, Eskişehir ekonomisinin en önemli gücü olan sanayi sektörünün bölgede daha da gelişmesi ve sorunların çözümü noktasında, bundan sonraki süreçte de EOSB yönetimi ile iş birliği ve istişareye devam edeceklerini belirtti.
HIZLA GELİŞİYOR
Başkan Küpeli yanında bulunan heyetle beraber Tepebaşı Kaymakamı Ahmet Önal’ı da makamında ziyaret etti. Kaymakam Önal, Eskişehir’in çok güçlü bir sanayi alt yapısına sahip olduğunu dile getirdi. İlçe sınırlarında bulunan Anadolu Üniversitesi ile Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin, Eskişehir Tren İstasyonu’nun, TEI (TUSAŞ) ve TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü gibi önemli kuruluşların bölgeye canlılık kattığını söyleyen Kaymakam Önal, Tepebaşı’nın hızla gelişen bir ilçe olduğunu sözlerine ekledi. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi