Emet Termal Otel, Yeni Dönemde Hizmet Vermeye Başladı

Videoyu Aç Emet Termal Otel, Yeni Dönemde Hizmet Vermeye Başladı
A
a

Kütahya'nın Emet İlçesindeki Termal Resort Spa İşletmesi'nin, Bugün İtibarı İle Müşterilerine Tam Kapasite İle Hizmet Vermeye Başladığı Bildirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Emet ilçesindeki Termal Resort Spa İşletmesi’nin, bugün itibarı ile müşterilerine tam kapasite ile hizmet vermeye başladığı bildirildi.
Salgınla mücadele kapsamında hazırlanan İçişleri Bakanlığı genelgesiyle faaliyetlerine ara verilen tesisler, normalleşme dönemiyle birlikte yeniden müşterileriyle buluştu.
Emet Termal Resort Spa İşletmesi Müdürü Ramazan Sezer, yaptığı açıklamada, ’’Bugün 1 Temmuz itibari ile hamam, havuz, yosun havuzu gibi sıcak ve soğuk havuzlarımızı tamamen açıyoruz. Tesisimiz şuan itibari ile yüzde 75 doluluk oranına ulaşmış bulunmaktadır. Tesisimizde temizlik, maske ve mesafe kurallarına tam anlamıyla uyuyoruz ve uymaya da devam edeceğiz. Bütün misafirlerimiz girişlerinde mutlaka HES kodlarını alarak, gerekli sağlık araştırmalarını yaptıktan sonra, tüm misafirlerimizi tesisimize kabul ediyoruz. Lobide ve restorantta mutlaka mesafe kurallarına uyuyoruz. Maskesiz hiç bir şekilde misafirlerimizin dolaşmasına izin vermiyoruz. Otelimiz bünyesinde bulunan basketbol, voleybol, hentbol sahası ve aqua park gibi alanların da açılması ile beraber bütün gençlerimizi buraya davet ediyorum. 2021 yılında, Temmuz ayında gençlerden gelen rezervasyonumuz çok daha fazla oldu. Yasakların kalkmasıyla beraber daha fazla geçlerimizin buraya gelmesini bekliyorum. Temmuz ayı içerisinde Kurban Bayramı var. Kurban Bayramı ile ilgili doluluk oranımız bugün itibari ile yüzde 85 civarında. İnşallah tüm tesislerimizin açılması ile beraber botanik bahçesinin içerisinde bulunan bu tesisimize bütün misafirlerimizi bekliyorum’’ diye konuştu.
Oteldeki bir çok sosyal tesisin yenilendiğini sözlerine ekledi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi