EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİZ

Videoyu Aç EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİZ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 194. yılı dolayısıyla Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelini kutladı.

Zabıta Teşkilatı’nın 194. kuruluş yılı dolayısıyla gerçekleşen ziyarette Başkan Ataç ve Milletvekili Çakırözer, zabıta personeli ile selamlaşarak sohbet etti. Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcıları Erdoğan Aydoğmuş, Bülent Rıfkı Ustaoğlu, Fikriye Güven Zaptiye ve Melih Savaş’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Ataç ve Milletvekili Çakırözer, birer konuşma yaparak zabıta personelini tebrik etti.
BELEDİYEMİZİN VİTRİNİ
Personele hitap eden Başkan Ataç, “Ben her zaman söylerim; zabıtamız belediyemizin vitrinidir. Vatandaşımız ile sürekli temas halindesiniz ve önemli bir iletişim yolusunuz. Ben, belediyede hiçbir zaman siyaset yapmadım ve yapmam. Aynı şekilde sizlerin de sadece vatandaşımızın esenliğini esas alarak çalışmanız çok önemli. Her zaman sorun yaratmak değil sorun çözmek, insan kazanmak amacı ile çalışmalıyız. Belediye olarak vatandaşlarımız ile bir bütün olmaya, geleceğe emin adımlar ile yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.
SİZLERE MİNNETTARIZ
Milletvekili Çakırözer ise “Özellikle salgın döneminde siz zabıtaların sorumluluğu arttı. Sizlere bu yüzden ayrıca minnettarız. Vatandaşlar ile doğrudan iletişim halindesiniz. Yıpranma payı, ek gösterge gibi konularda haklarınızın güvence altına alınabilmesi adına çalışıyoruz” sözlerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi