Emirdağlılar’da Yeni Başkan Pala

Videoyu Aç Emirdağlılar’da Yeni Başkan Pala
A
a

Emirdağlılar Vakfı’nda seçim heyecanı yaşandı. Mevcut Başkan Murat Kahya’nın aday olmadığı genel kurulda Sibel Erenoğlu, Veli Görkem Pala, Orhan Özkır başkanlık için yarıştı. Seçimin kazanan ismi Dr. Veli Görkem Pala oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Emirdağlılar Vakfı Genel Kurulu Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Genel Kurulda Divan Başkanlığını Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal yaptı. Denetim ve faaliyet raporlarının okunmasının ardından adaylar konuşmalarını gerçekleştirdi. Adayların konuşmalarının ardından seçime geçildi.
 
HİZMET EDECEĞİM
Seçimi kazansa da kazanmasa da hizmet vereceğine vurgu yapan Veli Görkem Pala, “Kavga ve davanın değil eğitim ve kültürün konuşulduğu bir vakıf için adayım. Yeni sözler söylemek gerekiyor. Ortak hedefimiz birlik ve beraberliktir. Hedefimiz aynı ise ayrışmak anlamsızdır. Bir araya gelerek büyüyeceğiz. Kavganın olduğu yerde birlik olmaz. Hiçbir hesaplaşmanın tarafı olmayacağım söz veriyorum. Birlik ve beraberliğimiz kazanacak kaybeden olmayacak” sözlerini kaydetti.
 
293 OY ALDI
Öte yandan gerçekleşen seçimde oyların 293’ünü alan Dr. Veli Görkem Pala Emirdağlılar Vakfı’nın yeni başkanı oldu. Orhan Özkır Veli Görkem Pala’ya en yakın oyu alan isim oldu. Özkır 257 oyda kalırken, Sibel Erenoğlu ise 70 oyda kaldı.
 
İŞTE YÖNETİM KURULU
Veli Görkem Pala başkanlığında yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Ceylan Yavuz, Mesut Donmaz, Aslıcan Özgür İleri, Fatih Koca, Mehmet Kahya, Mustafa Karakuş, Diğdem Adıgüzel, Anıl Özel, Ümit Alan, Kenan Karaca, Habib Umutoğlu, Belger Biçer. Disiplin Kurulu: Yusuf Sudurağı, Harun Köksal, Gürbüz Seven.”
  
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir