En Çevreci Belediye

Videoyu Aç En Çevreci Belediye
A
a

Kütahya'nın Emet İlçesinde, Doktor Fazıl Bey Parkı'nda Belediye Tarafından Doğa İle İç İçe Alanda, Restoran Ve Kafe Yapım Çalışmasına Başlandığı Bildirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Emet ilçesinde, Doktor Fazıl Bey Parkı’nda belediye tarafından doğa ile iç içe alanda, restoran ve kafe yapım çalışmasına başlandığı bildirildi.
Dere mahallesi Yağcık Köprüsü mevkiinde mesire alanı yanında, Emet Hamam Mahallesi Dr. Fazıl Doğan Parkı’nda, restoran yapım çalışmalarını sürdüren Emet Belediyesi, halkın sosyal yaşam alanlarını geliştirip güzelleştirme çalışmalarına devam ediyor.
Bu kapsamda Dr. Fazıl Doğan Parkı’nda peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları devam ederken, restoran bakım tamir ve yenileme çalışmaları da yapılıyor.
Bahçesine süs havuzu yapılması planlanan tesislerin aile çay bahçesi, kafe ve sıcak soğuk yemek bulunan restoran olarak halka hizmet vereceği ifade edildi. Belediye ekiplerince mevcut park alanında çiçek ve ağaç dikim, havuz yapım, restoran bakım ve tamir gibi birçok alanda hızlı bir çalışma gözlemleniyor.
Emet Belediyesi sosyal tesis ve kafe restorantta çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak halkın hizmetine gireceği ifade edildi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi