Engelsiz Park Ve Gündüz Yaşam Merkezi Projesinde Sona Gelindi

Videoyu Aç Engelsiz Park Ve Gündüz Yaşam Merkezi Projesinde Sona Gelindi
A
a

Simav'da Engelsiz Park Ve Gündüz Yaşam Merkezi Projesinde Sona Gelindi (Soldan Sağa ) Simav Belediye Başkanı Adil Biçer - Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli Ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç - Simav Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel Mazılı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Simav ilçesinde, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin yakın bir tarihte hizmete girmesi beklenirken, engelsiz park ve gündüz yaşam merkezi projesini uygulama noktasında sona gelindiği bildirildi.
Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, huzurevi ile engelsiz park ve gündüz yaşam merkezi projesinde sona gelindiğini belirtti. Başkan Biçer “Yakın zamanda hizmete girmesi planlanan huzurevi yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezindeki son durum ve projesi tamamlanmak üzere olan engelsiz park ve gündüz yaşam merkezi ile ilgili olarak, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç’u, Belediye Meclis Üyesi Yüksel Mazılı ile birlikte ziyaret ettik. Simav için hayati öneme sahip olan her iki proje hakkında aldığımız güzel haberler bizleri sevindirdi. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi