Erdoğan’dan Eskişehir talimatı

Videoyu Aç Erdoğan’dan Eskişehir talimatı
A
a

Ak Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Nabi Avcı,İstanbul’da Çengelköy’deki Vahdettin Köşkü yerleşkesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Kabulde Nabi Avcı, Sayın Cumhurbaşkanı’na,  özellikle Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanına yapılan yurtdışı uçuşlarda yaşanan sorunlar ile Eskişehir’deki bazı ilçe yolları ile ilgili olarak Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Emine Nur Günay, Metin Nurullah Sazak, Ak Parti MKYK üyesi Burhan Sakallı, Ak Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve Eskişehir Belediye Meclis Başkan Vekili Murat Özcan’la birlikte Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanı’na yaptıkları ziyarete ilişkin bilgi verdi ve toplantıdan sonra ortaya çıkan bazı bürokratik sorunları ayrıntılarıyla arz etti.

Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan,Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu’nu telefonla arayarak Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanındaki uçuşların eskiden olduğu gibi herhangi bir kısıtlamaya tabi tutulmaksızın devam ettirilmesi ve başta Sarıcakaya, Alpu ve Kırka yolları olmak üzere Eskişehir ilçe yollarının da bir an önce tamamlanması için çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.
Nabi Avcı, görüşmeden sonra Sayın Cumhurbaşkanı’na Eskişehirliler adına teşekkürlerini arz ettiğini belirtti.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir