ES ES İÇİN KRİTİK GÜN!

Videoyu Aç ES ES İÇİN KRİTİK GÜN!
A
a

Eskişehirspor’da Olağanüstü Seçimli Genel Kurul bugün gerçekleştirilecek Anemon Otel’de saat 14.00’de başlayacak olan kongrede bu kez çoğunluk aranmayacak. Kimin kulübü sahipleneceği merakla bekleniyor.

Özeçoğlu destek bulamadı
Adnan Sevim ve Sebahattin Tetik gibi isimler başkanlık sürecinde ön plana çıkmaya çalışsa da somut adımlar bir türlü atılamadı. Süreçler hep bir noktada tıkandı. Camianın ortak kararı olan Sinan Özeçoğlu da destek konusunda istediği birlikteliği şehirde yine göremedi. Özeçoğlu bu nedenle desteğe olumlu cevap veremedi.
 
Taş liste hazırlığında
Genel Kurula 1 gün kala belirsizlikler devam ederken, mevcut başkan Osman Taş’ı liste hazırlığı içinde olduğu gelen haberler arasında. 30 Mayıs’ta Eskişehirspor’un 26’ncı başkanı olan Osman Taş’ın bugün nasıl bir yol izleyeceği merak edilen konular arasında. Taş, 6 Ekim’de ertelenen Genel Kurul’da da salona gelip açıklama yapıştı.
 
Çoğunluk aranmayacak
Geçtiğimiz hafta sonu yapılan genel 1000 delegeden sadece 60’ı salona gelip imza atmıştı. Delege Hikmet Erol ve Şenol Ilgaz vefat etmesiyle Hazirun listesindeki delege sayısı 998’e düştü. Bugün Anemon Otel’de saat 14.00’te yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’da çoğunluk aranmayacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi