Es Es’in Kazım abisi oldu

Videoyu Aç Es Es’in Kazım abisi oldu
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Es Es’in yeni Başkanı Mustafa Akgören ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Akgören, “Başkan Kurt, her zaman kulübün yanında oldu. Eskişehirspor’un en büyük destekçisi ve ‘Kazım Abisi’ oldu” dedi.

Sorunları konuştular
Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Eskişehirspor Yönetim Kurulu da katıldı. Ziyarette Başkan Kurt ve Akgören Eskişehirspor’un sorunlarını konuştu.
 
Teşekkür etti
Başkan Kurt’a Eskişehirspor’a verdiği destek için teşekkür eden Akgören, Eskişehirspor’u yeniden ayağa kaldırmak için çalışacaklarını söyledi. Akgören, “Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, her zaman Eskişehirspor’un yanında oldu. Eskişehirspor’un en büyük destekçisi ve ‘Kazım Abisi’ oldu. Ben desteği için teşekkür ediyorum. Eskişehirspor’un sorunlarının en kısa sürede çözülmesi için çalışacağız” dedi.
 
Destek devam edecek
Mustafa Akgören’e ziyareti için teşekkür eden Başkan Kurt, Akgören ve Eskişehirspor yöneticilerine başarılar diledi. Eskişehirspor’a her zaman destek verdiklerini belirten Başkan Kurt, bu desteğin devam edeceğinin altını çizdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi