ES ES’te tarihin en belirsiz günleri

Videoyu Aç ES ES’te tarihin en belirsiz günleri
A
a

Eskişehirspor 56 yıllık kulüp tarihinin en belirsiz günlerini yaşıyor. Siyah-Kırmızılı camiada 11 Haziran Cuma günü yapılacak genel kurul öncesi sessizlik artık rahatsız ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Elde var boşluk
Hem mali hem de sportif açıdan dibe vuran Eskişehirspor, önümüzdeki sezon 2. Lig’de mücadele edecek. Ancak Siyah-Kırmızılı kulübün şu günlerde ne başkanı belli ne teknik direktörü ne de futbolcu kadrosu. Belirsizliğin içinde yol arayan kulüp ne yazık ki şehir tarafından da görmezdengeliniyor. Çözüm noktasında hamle yapabilecek insanlar şu günlerde Es Es’i kabuklarına çekilip uzaktan izlemeyi tercih ediyor.
 
Erteleme gündemde
Başkan adayının çıkmadığı şu günlerde gündemde olan ise erteleme konusu. Birkaç yıl önce benzer durumu yaşayan Eskişehirspor’da o günkü divan kurulu genel kurula ara vererek camiaya süre kazandırmıştı. Şu anki beklenti de o yönde.
 
Futbolcular beklemeyebilir
Divan Kurulu böyle bir ara verirse kulüp zaman kazanabilir belki ama takım zaman kaybetmiş olacak. Takımda sözleşmesi biten futbolcuların gözü Eskişehirspor’un genel kuruluna çevrilmiş durumda. Genel Kurul da başkan çıkmazsa birçok futbolcunun takım arayışına başlayacağı
gelen haberler arasında
Arıman Web reklam
1000
icon
Es 9 Haziran 2021 18:30

Ara verirlerse elde hicbir sey kalmaz Hoş şehirde herkes sessiz kalıyor. sahip çıkan yok.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi