Eski Başkan Taş tüm alacaklarını sildi!

Videoyu Aç Eski Başkan Taş tüm alacaklarını sildi!
A
a

Eskişehirspor Kulübü yayınladığı bir açıklama ile eski başkanlardan Osman Taş'ın kulüple ilgili alacak haklarından vazgeçtiğini duyurdu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor'da flaş bir gelişme yaşandı. Kulüpten yapılan açıklama ile, eski başkanlardan Osman Taş'ın alacaklarından vazgeçtiği duyuruldu.
Yapılan duyuruda, Osman Taş'ın başkanlık yaptığı dönemden kalan şahsına 2.176.908,21 TL ve şirketine 501.349,54 TL, toplamda 2.678.257,75 TL alacağından vazgeçtiği belirtildi.
Ayrıca Osman Taş, Eskişehirspor markalarının kullanım hakkına ilişkin kendisinde bulunan Esstore mağazalarındaki tüm haklarını da Eskişehirspor'a devrederken, Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Esstore mağazası içerisindeki tüm malzemeyi de altyapıda kullanılmak üzere kulübün genç oyuncularına bağışladı.
Son olarak yapılan açıklamada, Osman Taş'ın, Ediz Bahtiyaroğlu'nun ailesine alınan ev ile ilgili geri ödeme haklarından vazgeçerek, kulübe yaklaşık 400 bin lira daha bağışta bulunduğu ifade edildi.
Eskişehirspor kulübü bu jestlerinden dolayı Osman Taş'a teşekkür ederken, kulüpte görev yapmış olan tüm eski yöneticileri ve şehri yeniden "BİZ" olmaya ve Eskişehirspor'u yeniden ayağa kaldırmak için birlik olmaya davet ettiklerinin altını da çizdi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi