Eski’De Uzun Kuyruklar Korona Virüse Davetiye Çıkarıyor

Videoyu Aç Eski’De Uzun Kuyruklar Korona Virüse Davetiye Çıkarıyor
A
a

Yunus Emre Halk Çarşısı’Nda Bulunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi (Eski) Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Önünde Oluşan Uzun Kuyruk İnsanları İsyan Ettirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yunus Emre Halk Çarşısı’nda bulunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Abone İşleri Dairesi Başkanlığı önünde oluşan uzun kuyruk insanları isyan ettirdi.
Yunus Emre Kapalı Çarşı içinde ESKİ’ye ait binaya abonelik için gelen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturmaya devam ediyor. Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında uzayan kuyruklar vatandaşa ve çarşı esnafına daha çok tehlike oluşturuyor. Vatandaşların abonelik açtırma, kapama, kart arızası ve su yükleme içinde kullandığı alanda oluşan uzun kuyruklar çarşı içinde bulunan esnafı da tedirgin ediyor. Gün boyu yaşanan kuyruklar korona virüse adeta davetiye çıkarıyor. Vatandaşların da sosyal mesafeye uymadığı alandaki kuyruk çarşı dışına kadar uzuyor. Dakikalarca sıranın gelmesini bekleyen vatandaşlar duruma isyan ederek, yetkililerin konuyla ilgili çözüm bulması gerektiğini ifade etti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi