Eskişehir Basını Güçlü

Videoyu Aç Eskişehir Basını Güçlü
A
a

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, ESGROUP’u ziyaret etti. ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş ile bir araya gelen Vali Ayyıldız, Eskişehir basının güçlü olduğunu söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş’ı ziyaret eden Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Eskişehir’in Anadolu’daki güçlü kentlerden biri olduğunu ifade etti. Eskişehir’in hem konumu itibariyle hem de birçok özelliğiyle öne çıktığına vurgu yapan Vali Ayyıldız, basının da son derece başarılı olduğunu söyledi.

ESKİŞEHİR ASLINDA ANA MERKEZ
Vali Ayyıldız, “Eskişehir Ankara’nın, İstanbul’un deposu değil! Şöyle diyorlar, ‘Eskişehir, Ankara’ya İstanbul’a yakın’ bu düşünce yanlış! Onlar bize yakın, böyle düşünmek gerekir. Eskişehir’de bu mantalite olması gerekir. Eskişehir tarih boyunca da hep iyi ve güzeldi. Atatürk bile Eskişehir’i başkent olarak değerlendirdi. Yunan bu kadar yaklaşmasıydı belki de Eskişehir başkent olacaktı. Eskişehir kendisinin “ana merkez” olduğunun farkına varmalı!” dedi. Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tarafsız habere önem verdiklerini belirterek, amaçlarının kamuoyunu aydınlatmak olduğunu söyledi.  
Ziyarette ESGROUP Genel Koordinatörü Ali Baş, ES TV Genel Yayın Yönetmeni Soner Yüksel, Anadolu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kaan Özcan, Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Seda Uçar Kale, Sonhaber Gazetesi Muhabiri Meltem Karakaş Kaya hazır bulundu. 


Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi