Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi'nden İsrail'e ortak kınama

Videoyu Aç Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi'nden İsrail'e ortak kınama
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı Yılmaz Büyükerşen başkanlığında toplandı. CHP ile AK Partili Meclis Üyelerinin İsrail’in Filistin saldırısına karşı imzaladığı ortak kınama metnini okudu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı Yılmaz Büyükerşen başkanlığında toplandı. Toplantıda gündeme gelen 18 madde oy birliği ile ilgili komisyonlara havale edildi. Toplantıda söz alan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ilçe belediyelerinin meclisinde okunan ve CHP ile AK Partili Meclis Üyelerinin İsrail’in Filistin saldırısına karşı imzaladığı ortak kınama metnini okudu.

DURMUŞ’TAN SORU ÖNERGESİ
Daha sonra söz alan AK Parti Meclis Üyesi Orhan Durmuş, yazılı soru önergesi verdi. Soru önergesinde Durmuş şu soruları sordu: “Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Katı Atık Bertaraf Tesisi’nde yapılan yatırım maliyeti ne kadardır? 2019-2020 yıllar için tesiste üretilen elektrik enerjisi kaç kilovat saat miktarındadır? Üretilen miktarın Türk lirası karşılığı ne kadardır? OEDAŞ ile yapılan mahsuplaşma tutarı ne kadardır?” Bir sonraki meclis toplantısının 28 Mayıs Cuma günü yapılmasına karar verildi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi