Eskişehir Büyükşehir'den önemli duyuru: yarından itibaren toplu taşımada...

Videoyu Aç Eskişehir Büyükşehir'den önemli duyuru: yarından itibaren toplu taşımada...
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, yarından itibaren başlayacak olan kademeli normalleşme sürecinin 3. etabı ile ilgili önemli bir duyuru yayınladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı duyuruda şu açıklamalara yer verildi:

1 Temmuz 2021 Perşembe günü başlayacak olan kademeli normalleşme sürecinin 3. etabı ile ilgili bazı konularda siz değerli hemşehrilerimizi bilgilendirmek istiyoruz:Toplu taşıma kullanımı kısıtlanan 65 yaş üzeri ve 18 yaş altı vatandaşlarımız 1 Temmuz itibariyle toplu taşımayı kullanabileceklerdir.
 Sokağa çıkma kısıtlama saatlerinde ve günlerinde seferlerine ara veren tramvaylarımız, yarın itibariyle yaz tarifesiyle çalışmaya başlayacaktır.
 Daha önceden duyurarak Haziran sonuna kadar Eskart Vizelemelerini ertelediğimiz 65 yaş ve üzeri serbest kartlar ile engelli vatandaşlarımızın Eskart’larının vizeleme işlemi ileri bir tarihe ertelenmiştir.
 1 Temmuz itibariyle mesai saatlerimiz yeniden 08.30-17.30 olacak olup, hizmet binalarımıza girişte Hes Kodu gösterilmesi zorunluluğu devam edecektir.
 Başta kıymetli hemşehrilerimiz olmak üzere, bu süreçte şehrimizi ziyaret etmeye gelecek tüm yurttaşlarımızın bilmesini isteriz ki, Eskişehir vaka sayısında Türkiye’nin en riskli 2. şehri konumundadır. Lütfen bunun bilinciyle maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet edelim.

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi