Eskişehir'de lezzet fırtınası!

Videoyu Aç Eskişehir'de lezzet fırtınası!
A
a

"Gaziantep mutfağını Eskişehir'e taşıyoruz" sloganı ile kapılarını açan Frigya Kebap, sunduğu benzersiz lezzetlerle misafirlerini ağırlıyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Kent Park içerisinde "Geleneksel Antep lezzetlerini Eskişehir'e taşıyoruz" sloganı ile hizmet vermeye başlayan Frigya Kebap, sunduğu benzersiz lezzetlerle şimdiden misafirlerinin gönlünü kazanmayı bildi.
Antep mutfağının en seçkin örneklerini Eskişehir halkına sunan Frigya Kebap, kolay ulaşım imkanı ve geniş otoparkı ile olduğu kadar, seçkin menüsü ile de öne çıkıyor.

Etler ve ustalar Antep'ten
Konuklarını Eskişehir'in en güzel noktalarından birinde, yeşillikler içerisinde hem kapalı hem açık mekanda ağırlayabilen restoranda kullanılan etler ise günlük olarak Gaziantep'ten geliyor.
Gaziantep'ten özel olarak getirilen etler, mutfakta yine Gaziantep'ten gelmiş olan ustalara emanet ediliyor ve bu etler, onların ellerinde damak çatlatan kebap lezzetlerine dönüşüyor.

Ulaşım çok kolay
Eskişehir Kent Park içerisinde yer alan Frigya Kebap, şehrin en gözde etkinlik mekanı olan Kent Palace'ın alt katında bulunuyor. Frigya Kebap'ın hemen önünde ücretsiz otopark da yer alırken, kent dışından gelen misafirler için de hem Kent Park'ı deneyimleme, hem de eşsiz Antep mutfağının tadına bakma imkanı sunuyor.
Frigya Kebap'ın adresi için tıklayın: https://goo.gl/maps/ULMD1Yk3dU3Ecw9d6
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir