Eskişehir’De Meyve Ağacı Budama Ve Meyve Ağaçlarına Aşı Kursu

Videoyu Aç Eskişehir’De Meyve Ağacı Budama Ve Meyve Ağaçlarına Aşı Kursu
A
a

Eskişehir'de Ziraat Mühendisi Mesut Durukan Tarafından Verilen Kurs Da; Eskişehir'de Yaşayan Bilecikliler Dernek Üyeleri, ‘Ağaç Budama Ve Ağaçlara Aşı Yapmayı’ Dikkatlice İzleyerek Öğrendiler.

Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği üyelerine; dernek binasında meyve ağacı budama ve meyve ağaçlarına aşı kursu verildi.
Tepebaşı Belediyesi Kırsal Kalkınma Müdürlüğü ve Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği iş birliği ile ziraat mühendisi Mesut Durukan tarafından verilen kursta; dernek üyeleri ağaç budama ve ağaçlara aşı yapmayı dikkatlice izleyerek öğrendiler. Dernek binasında yapılan kursa yoğun katılım oldu. Kursa katılan dernek üyelerine; hava durumuna göre daha sonra meyve bahçesinde uygulamalı olarak da budama ve aşının tatbikatlı olarak gösterilecek.
Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği Başkanı Davut Mülayim, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, ‘’ Dernek olarak bundan sonra da üyelerimize, ihtiyaca göre her dal ve branş da bilgilendirme ve somut olarak gösterme eğitimlerine devam edeceğiz’’ dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi