Eskişehir'de otobüs seferlerinde değişiklik kararı iptal edildi!

Videoyu Aç Eskişehir'de otobüs seferlerinde değişiklik kararı iptal edildi!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 normalleşme planları kapsamında şehir içi ulaşımında otobüs hatları sefer sıklıklarını ve çalışma saatlerini yenileme kararını erteledi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 normalleşme planları kapsamında şehir içi ulaşımında otobüs hatları sefer sıklıklarını ve çalışma saatlerini yenileme kararını erteledi.


Pandemi normalleşme süreci içerisinde, pandemi öncesi çalışma saatlerine dönecek olan toplu taşıma hatlarında otobüsler, 6 Temmuz 2020 tarihinden itibaren yeniden düzenlenen sefer saatleri ile çalışmaya başlayacak. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı yetkilileri, yeni sefer saatleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşların otobüs saatlerine ve hat bilgilerine 05 Temmuz 2020 Pazar günü saat 20:00’den itibaren Büyükşehir Belediyesi internet sitesinden ve 0222 217 44 13 nolu telefon numarasından öğrenebileceklerini belirttiler.

Vatandaşların Covid-19 tedbirlerine uyarak yolculuk yapması konusunda uyarılarını tekrarlayan Ulaşım Dairesi Başkanlığı yetkilileri, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereği otobüslerde ayakta yolculuk yapılamayacağını da hatırlattılar. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi