Eskişehir'de vatandaşlar memnun: Yıllardır bekleniyordu...

Videoyu Aç Eskişehir'de vatandaşlar memnun: Yıllardır bekleniyordu...
A
a

14 Haziran Pazartesi günü hizmete açılan Kumlubel-Şehir Hastanesi tramvay hattı hakkında konuşan Kumlubel Mahallesi sakinleri, “Çok güzel oldu. Evimizin önünden tramvaya biniyoruz. Gayet memnunuz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Kumlubel-Şehir Hastanesi tramvay hattı 14 Haziran Pazartesi günü hizmete girdi. 10 dakika aralıklarla sefer yapan yeni tramvay hattının, vatandaşların alışması için 19 Haziran tarihine kadar ücretsiz hizmet vereceği açıklandı. Mahallelerine tramvay geldiği için mutlu olduklarını söyleyen Kumlubel sakinleri, “Bu şekilde çok iyi oldu. Ne güzel buradan binip Şehir Hastanesi’ne kadar gidiyorsun. Hoşumuza gitti” diye konuştu.

İzzet Tepekaya
“Vatandaş için iyi oldu. İnşallah kıymetini biliriz. İsteyen istediği gibi binip gidiyor. Bu şekilde çok iyi oldu. Ne güzel buradan binip Şehir Hastanesi’ne kadar gidiyorsun. Dileğim halkımız kıymetini bilsin.”

Osman Gezer
“Çok güzel oldu. Hoşumuza gitti. Çok istiyorduk. Hizmet hizmettir. Her 10 dakikada bir geçiyor. Mahallemize iyi oldu. Değeri kattı. 150 bin liralık evimiz 300 bin lira oldu. Allah razı olsun yapandan.”

Osman Özcan
“Çok memnunuz. Bir haftadadır ücretsiz. Çocuğum da okula gidip geliyor. Önceden uzun mesafe yürüyordu. Şimdi evimizin önünden tramvaya biniyor. Gayet memnunuz. Çok iyi oldu.”

Salih Bozkurt
“Çok iyi oldu. Hastaneye tramvayla gittik. Güzel oldu. Memnunuz. Kaç senedir bekliyorduk. Sonunda oldu. Mahalleye şarttı. Komşular da binmişler. Herkes çok memnun tramvaydan.”

Ali Rıza Aydın
“Mahallemiz için iyi oldu. Sadece yollarımız biraz daraldı. Park yeri sıkıntı olabiliyor. Mahalleye yeniliğin gelmesi iyi olur. Mahallenin önünü açar. Mahallemiz için iyi oldu tramvay ama.”

Abdullah Demir
“Yapılan hizmetler her zaman iyidir. Bu hizmetten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Memnunuz. Şahsen tramvay istiyordum. Halk için iyi oldu. Tramvay rahat bir ulaşım aracı.” Meltem Karakaş Kaya
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi