Eskişehir’deki dev yangınla ilgili önemli açıklama!

Videoyu Aç Eskişehir’deki dev yangınla ilgili önemli açıklama!
A
a

Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde faaliyet gösteren Eti Maden İşletmeleri, bugün öğlen çıkan yangınla alakalı kamuoyu duyurusu yaptı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Kırka Bor tesisinde yaşanan yangına ilişkin Eti Maden İşletmeleri'nden yapılan açıklamada, üretim tesislerinin bir tanesinin atölyeler bölgesinde kısmi yangın çıktığı belirtilirken tüm çalışanların tahliyesiyle yangına müdahile edildiği ve kısa sürede alevlerin kontrol altına alındığı kaydedildi.

Eti Maden İşletmelerinin yaptığı açıklamanın devamında ise, “06.08.2021 tarihinde saat 12.00 sularında Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ait Eskişehir Kırka'da faaliyet gösteren 5 adet üretim tesisinden bir tanesinin atölyeler bölgesinde çıkan kısmi yangına acil olarak müdahile edilmiş ve tüm çalışanlar tahliye edilerek yangın kısa sürede kontrol altına alınmıştır. Yangın saat 14.30 itibariyle tamamen söndürülerek soğutma çalışmalarına başlanmıştır. Yangına maruz kalan kısımlar en kısa sürede çalışma yapılarak; üretim, sevkiyat ve satış programında herhangi bir gecikme yaşanmayacak, faaliyetler aksatılmadan sürdürülecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi