Eskişehir’e bu yakışır

Videoyu Aç Eskişehir’e  bu yakışır
A
a

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u makamında ziyaret etti. ziyarette konuşan Kurt, “Seçim kampanyasında daha şeffafça bir yarış olsun isterim. Eskişehir’e de bu yakışır” dedi.

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u makamında ziyaret etti. Seçim startını Başkan Kurt’a ziyaretle vermek istediğini kaydeden Doğan, “İnşallah demokrasimize, şehrimize, ilçemize hayırlı hizmetler yapmayı her siyasi partiye Allah nasip etsin diyoruz. Sonunda da hep birlikte, yine böyle dostça, kardeşçe, muhabbet içerisinde seçim kampanyası biter. 31 Mart’tan sonra da yine sizlerle, dostlarla birlikte olmaya devam ederiz başkanım” dedi. Başkan Kurt, Doğan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, “31 Mart seçimleri Eskişehir için yeni bir düzen, yeni bir dönem. İnşallah gönlünüzce olur, gönlümüzce olur. Demokrasiye inanan insanların demokratça bir yarışı olsun isterim” ifadelerini kullandı.
MİLLET NE DERSE BAŞ TACI
Seçim kampanyasının şehre hayırlar getirmesini dileyen Doğan, “Biz Konya’ya bakıyoruz. Konya Selçuklu şehri. Bursa’ya bakıyoruz, Osmanlı şehri. Ama Eskişehir’e gelince, Odunpazarı’na gelince, Eskişehir Cumhuriyet şehri. Cumhuriyetin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu güzel ülkemizde, onun önderliğinde ulaştığımız bu güzel müreffeh yaşam tarzında inşallah bizler hep birlikte olacağız. Birlikte inşallah cumhuriyetimize, demokrasimize yakışır bir seçim kampanyası geçireceğiz. Biz birlikte inşallah hem örnek bir kampanyayla, hem iletişimizin güçlü olduğu…” diye konuştu. Doğan’ın “Başkanımız uzun yıllardır siyasetin içerisinde, bizim duayenimiz. Kendisi siyaseti gayet iyi biliyor, güzel de yapıyor” ifadeleri üzerine Başkan Kurt, “Tecrübemden yararlan” dedi. Doğan ise “Biz aldık onları kabul ettik, orada sıkıntı yok. Bizler de inşallah öğrenmeye çalışıyoruz. Enerjimizle, gençliğimizle inşallah başkanlarımıza onlardan güzel yaptığı işleri, güzel örnekleri alacağız. Ama üzerine inşallah daha iyi şeyler koyup Odunpazarı’nın hak ettiği daha güzel bir Odunpazarı ortaya koymak adına geliştireceğiz, çalışacağız, üreteceğiz ve milletimizin takdirine sunacağız. Milletimiz ne derse, Odunpazarlı ne derse bizim başımızın üstünde yeri var. Sandıkta son gün ne çıkacaksa, sonra yine dostça, kardeşçe hem seçim sürecinde hem sonrasında birlikte inşallah olacağız” şeklinde yanıtladı. Son olarak Kurt, “Volkan Beye, biraz sonra belediyeyle ilgili bazı bilgiler verip, seçim kampanyasında daha şeffafça bir yarış olsun isterim. Eskişehir’e de bu yakışır ve inşallah öyle olur” ifadelerini kullandı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi