ESKİŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Videoyu Aç ESKİŞEHİR’E TEŞEKKÜR
A
a

Eskişehir Kent Konseyi tarafından 5 yıldır sürdürülen ‘Kütüphaneler Kuruyoruz’ kampanyası ile Türkiye’nin dört bir yanındaki kütüphanelere kitaplar gönderilmeye devam ediliyor.

Gelen taleplere kitap bağışlarıyla karşılık veren Eskişehir Kent Konseyi, bir çok okulun kütüphanesine ciddi katkılar sağlıyor. Son olarak TÜYAP Kitap Fuarı’nda bağışlanan yüzlerce kitap, gelen talepler neticesinde Ağrı’dan Manisa’ya, Malatya’dan Ankara’ya ve daha bir çok il, ilçe ve beldelere ulaştırıldı.
İYİ Kİ VARSINIZ
Kitaplarına kavuşan öğrenciler Eskişehir Kent Konseyi’ne teşekkür geldi. Ağrı –Yazılı İlkokulu Öğretmeni öğrencilerinin gelen kitaplar ile çok mutlu olduğunu ifade ederek “Okulumuzda yapılacak kütüphaneye desteklerini esirgemeyen memleketim güzel insanlarına öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.
TİTİZ ÇALIŞMA
Öğrencilerin mutluluğunun hiçbir şeye değişilmeyeceğini belirten Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, “Kültür Sanat Çalışma Grubu üyelerimiz, kitap toplama konusundan çok titiz davranıyor. Gönderdiğimiz kitapların yerine ulaştığını görmek, öğrencilerden gelen sıcacık bir teşekkür bizleri de mutlu ediyor. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların her zaman yanındayız” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi