Eskişehir Eğitim Ve Öğrenimi Destekleme Derneği’Nden Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Videoyu Aç Eskişehir Eğitim Ve Öğrenimi Destekleme Derneği’Nden Cumhuriyet Bayramı Kutlaması
A
a

Eskişehir Eğitim Ve Öğrenimi Destekleme Derneği, 'Canlı Müzik' Eşliğinde 'Cumhuriyet Bayramını' Hep Birlikte Etkinlik Yaparak Kutladılar

Eskişehir Eğitim ve Öğrenimi Destekleme Derneği, canlı müzik eşliğinde etkinlik düzenleyerek ‘Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Kutlama etkinliğine; Dernek üyeleri, davetliler ve Eskişehir’e ziyarete gelen katılımcılar, ziyaretçiler katıldılar.
Eskişehir Eğitim ve Öğrenimi Destekleme Derneği; tarihi evler Odunpazarı bölgesinde bulunan dernek binası önünde, canlı müzik eşliğinde güzel bir etkinliğe imza attılar. Etkinlikte konuşan Dernek Başkanı Berrin Tekir, ‘’Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde; dernek üyelerimiz, davetlilerimiz ve şehrimize ziyarete gelen misafirlerimizle birlikte olduk. Bizler için, ‘Cumhuriyet’ milli birlik ve beraberliğin, toplumsal dayanışmanın simgesidir. Bu anlamlı güzel günde; Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi şükran ve rahmetle andık. Bu kapsamda birlikte olduğumuz misafirlerimizin duygu ve düşüncelerini aldık. Canlı müzik eşliğinde; coşku ile geçen bir günün sonunda misafirlerimize, ‘Cumhuriyet Kurabiyeleri’nin ikramını yaptık. Düzenlediğimiz bu etkinlik beğeni topladı. Hepimizin bu güzel bayramı, kutlu ve mutlu olsun’’ dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi