Eskişehir için övünç kaynağı

Videoyu Aç Eskişehir için övünç kaynağı
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un İç Anadolu Bölgesi’nde 3’üncü başarılı belediye başkanı olmasını değerlendiren Eskişehirliler, “Kendisini kutluyorum. Bizim için de büyük bir övünç kaynağı oldu” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ORC Araştırma Şirketi tarafından 30 büyükşehirde, 25 bin seçmenin üzerindeki tüm ilçelerde yapılan Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nda İç Anadolu Bölgesi’nde 3’üncü sırada yer aldı. 31 Mart Yerel Seçimlerinde yüzde 48.44 oy oranına sahip olan Başkan Kurt, araştırmaya göre başarı oranının yüzde 7,5 oranında artırdı. Araştırmaya göre Başkan Kurt’un başarı oranı yüzde 55,9 oldu. Konuyla ilgili görüşlerini sorduğumuz Eskişehirliler ise, Başkan Kurt’u başarılı bulduklarını, araştırmadan çıkan sonucun kendileri için övünç kaynağı olduğunu ifade etti.

İsmail Şahin

“Kazım Kurt çalışıyor ama Emek Mahallesi’nde çalışıyor hep. Öyle olmamalı. Başarılı Kazım Kurt ama biraz bu tarihi Odunpazarı Bölgesi’ne çalışmalı. Sadece Emek’te ya da Yıldıztepe’de çalışmamalı.”

Kemal Abacı

“Çalışan bir insan Kazım Kurt ama Odunpazarı Tarihi Bölgesiyle biraz daha ilgilenmeli. Çalışmalarını başarılı buluyorum, çalışkan. Odunpazarı’nda tutuldu. Ama burayla daha fazla ilgilenmeli.”

Nevzat Arslan

“Kazım Kurt bence hak ediyor. Şaşırmadım ben. Gayet güzel çalışmaları. Çalışmalarından memnunuz. Daha iyi çalışmalar yapacağına inanıyoruz biz. Umarım böyle devam eder.”

Seyfi Aktaş

“Tebrik ederim kendisini. Başarılı bir çalışmalar yapıyor. Başarılı bir başkanımız. Teşekkür ederiz kendisine. Memnunuz bizler. Başkanımız çalışıyor bölgesinde. Kutluyorum tekrardan.”

Yusuf Yüceelgen

“Başarılı. Biz odunpazarı bölgesinde oturuyoruz. Sayın başkanımıza da çalışmalarındaki başarılarının devamını diliyorum. Kendisini kutluyorum. Bizim için de büyük bir övünç kaynağı oldu.” MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Eskişehir Kent Konseyi Ramazan Tebriği - web
Eskişehir Barosu Ramazan Bayramı tebriği - web
ESO Ramazan Bayramı tebriği web