Eskişehir’in önemi ayrı

Videoyu Aç Eskişehir’in önemi ayrı
A
a

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir İl Başkanlığını ziyaret etti. Kandemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eskişehir’e ayrı bir önem verdiğini söyledi.

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, AK Parti Bölge Koordinatörü Halis Dalkılıç, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel ve 24. dönem Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, İl Başkanlığını ziyaret ederek, parti binasında düzenlenen tanışma ve istişare toplantılarına katıldı. Kandemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Merkez Teşkilatının Eskişehir’e ayrı bir önem verdiğini belirterek, 2019 yılının mart ayındaki yerel seçimler için hep birlikte çok çalışıp, Allah'ın izniyle istedikleri sonuçları alacaklarını bildirdi. Toplantılara, AK Parti MKYK Üyesi Harun Karacan, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları da katıldı.
 
1000
icon
Doğa Sever 19 Eylül 2018 13:33

Birde ; bekleyen Kızılinler Projesi , Mahmudiye Yarış Tayı İdman Merkezi , Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi(Eski Hastane binası) , Kaymazyayla Tarım Turizmi Projesi gibi konularda çözülebilse!

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi