Eskişehir kazanacak

Videoyu Aç Eskişehir kazanacak
A
a

Eskişehir Sanayi Odası’nın (ESO) “Eskişehir’den satın al, Eskişehir kazansın” projesi kapsamında düzenlenen bilgilendirme ve istişare toplatasında konu hakkında firmaların satın alma profesyonellerine bilgi verildi.


Proje kapsamında oluşturulan www.eskisehirdensatinal.com platformunun amacı, avantajları ve kullanımı profesyonellerin öneri ve değerlendirmelerine de sunuldu. ESO 50. Yıl Salonunda yoğun katılımla gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, ortak satın alma ile kazanç elde edilebileceğini vurguladı.
ORTAK HAREKET
Kesikbaş, “Hepimiz şirketlerimizde satın alma için ciddi para harcıyoruz. Ancak ortak satın almalar yaptığımızda kazanç elde edebileceğimizi düşünüyorum. Hepimiz araç kiralıyoruz, akaryakıt, servis hizmetleri, kırtasiye ve ambalaj malzemeleri gibi pek çok ürünleri alıyoruz. Belli kalemlerden ortak satın almaya başlamak ve bunu zaman içerisinde daha genişletmek gerekir. Ortak oluşturabileceğimiz ürünler üzerinden hareket edersek ve bunu şehrimizde yaparsak kaliteli ve uygun fiyatlı satın almaya başlayabiliriz” dedi.
AVANTAJI ÇOK
İşletmelerin ihtiyaçlarını en uygun fiyatla kaliteli ve istediği sürede temin edebilmesi ile satın almanın yapıldığını belirten www.eskisehirdensatinal.com kurucusu Safa Ay “Bireysel satın almalar yapabileceğimiz gibi acil ve ortak satın almalar da yapabiliyoruz. Ortak satın alma da talep edilen ürünleri görüntüleyebiliyor ve aynı ürüne ihtiyacı olan şirketler de tedarikçilerden fiyat teklifi isteyebiliyor. Tedarikçilerin tekliflerini değerlendiren firmalar kendileri için en uygun teklifi veren tedarikçilerden satın alma işlemini gerçekleştirebiliyor” diye konuştu. Avantajlarına da değinen Ay, “Bu sayede  tedarikçi zincirinizi genişletebiliyor, ihtiyacınız için en uygun teklifi veren firma ile çalışabiliyor ve bu sayede kazanç sağlamış oluyorsunuz” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi