Eskişehir mobilyası görücüye çıkıyor!

Videoyu Aç Eskişehir mobilyası görücüye çıkıyor!
A
a

Eskişehir Mobilya Sanayi Kümelenmesi Başkanı Ertuğrul Tezgören, 23-27 Mart arasında ilk kez yapılacağı ve hazırlıklarının sürdüğü Eskişehir Mobilya Fuarı’nın alanında değerlendirmelerde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir TÜYAP Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek fuara mobilya ve yan sanayi alanında 25 bin yerli profesyonel firma ile satın almacı, 150 yabancı profesyonel firmanın katılımın beklendiğini ifade eden Tezgören, Eskişehir mobilyasının ciddi bir görücüye çıktığını vurguladı.
5 GÜN SÜRECEK
Fuarda 40 firmanın stantla yer alacağına değinen Tezgören, Mobilya sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Eskişehir’in tasarım, kalite ve üretim kapasitesinin fuarda sergileneceğini belirterek, “Modern, klasik mobilyalardan, mutfak ve banyo mobilyalarına, ofis mobilyalarından, bebek, genç odası mobilyalarına, yatak, baza gruplarından, bahçe mobilyaları, masa, sandalye ve aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün yelpazesi 5 gün boyunca fuarda olacak” diye konuştu.
ÇOK ÖNEMSİYORUZ
Bugüne kadar Eskişehir’de gerçekleştirilen mobilya fuarlarının amatör bir ruhla, ürünlerin çok fazla görünürlüğü olmayan alanlarda yapıldığını belirten Tezgören, “Bu fuar Eskişehir içinde bir ilk. Şehrimiz mobilya sektörünün hak ettiği yere gelmesi noktasında fuarı çok önemsiyoruz. Hedefimiz 50 ülkeye ihracat yapmak, ülkemiz insanı için en iyisini üretmek. Tüm hemşerilerimizi de fuara davet ediyoruz” dedi. MEHMET SABIR
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir