Eskişehir özel bir şehir

Videoyu Aç Eskişehir özel bir şehir
A
a

Gazeteci-Yazar Deniz Zeyrek, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği söyleşiye katılmak üzere Eskişehir’e gelen Sözcü Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek, Başkan Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü ile ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen’in de kendisine eşlik ettiği Zeyrek, Başkan Büyükerşen ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirtti.
Büyükerşen’in hayatı boyunca, gerek akademik gerekse belediyecilikte çok önemli başarılara imza attığını belirten Zeyrek, Eskişehir’in özel bir kent olduğunu ifade etti.
Güncel ülke gündemi başta olmak üzere, dostane sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Büyükerşen de Gazeteci Zeyrek’e mesleki yaşamında üstün başarılar diledi.
Daha sonra Zeyrek, “Masumiyet İstasyonu” adlı kitabını sunarken, Başkan Büyükerşen de, “Zamanı Durduran Saat” adlı kitabını Zeyrek’e hediye etti.
Ziyaretin ardından Başkan Büyükerşen ve Deniz Zeyrek, Odunpazarı’nda bulunan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ni gezdi.
Müzedeki eserleri Başkan Büyükerşen ile birlikte yakından inceleyen Zeyrek, müzedeki heykellereve vatandaşların yoğun ilgisine hayran kaldığını belirtti.
Ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesi ile sona erdi.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir