Eskişehir sahip çıkarsa…

Videoyu Aç Eskişehir sahip çıkarsa…
A
a

Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Simsek, ES TV’ye yaptığı açıklamada, “Sonuçta bu kulüp bu şehrin takımı. Hep birlikte sahip çıkarsak yavaş yavaş her şeyi düzeltiriz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Burada yatıp kalkıyoruz
 
Geçtiğimiz gün tesislerde ES TV mikrofonlarına konuşan Simsek, “Üç gündür burada yatıp kalkıyoruz. Bütün yönetici arkadaşlar isini gücünü bıraktı buraya geldi. İlk hedefimiz sahaya takımı sürmekti, onu basardık. İkinci hedefimiz ayrılan bazı isimleri tekrar kadroya katmaktı, onu da hep beraber basardık. Hocamız ‘Ben de sizinle biz oluruz’ dedi ve hocamızı belirledik. Simdi yavaş yavaş şehirle futbol takımımızı birleştireceğiz” diye konuştu.
 
Transferi açma gücümüz yok
“Sonuçta bu kulüp bu şehrin takımı” diyen Simsek, “Hep birlikte sahip çıkarsak yavaş yavaş her seyi düzeltiriz. Bütün arkadaşlarımın amacı da bu. Yönetimdeki arkadaşlarımız çok çalışıyor. Elimizden geleni yapıyoruz. Transfer tahtasını açma gücümüz yok. Biz armayı yaşatmak için geldik. Bize inanan çocuklarımıza biz de inandık. Hedefimiz sahaya çıkmaktı, ilk hedefimizi gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı

 

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi