Eskişehir tanıtılacak

Videoyu Aç Eskişehir tanıtılacak
A
a

Eskişehir Ticaret Odası ve Vehbi Koç Kongre Merkezi, I-MICE Derneği iş birliğiyle bir ilke imza atıyor. Eskişehir’in toplantı turizmine ilişkin potansiyellerini tanıtmak için, ülkemizin önde gelen toplantı acentesi yöneticileri Eskişehir’de misafir ediliyor.

Eskişehir Ticaret Odası, Gelişen Eskişehir Büyüyen Ekonomi vizyonu doğrultusunda bir ilke daha imza atıyor. Bu kapsamda ETO ve Vehbi Koç Kongre Merkezi öncülüğünde, I-MICE Derneği iş birliğiyle ülkemizin önde gelen MICE (toplantı turizmi) acenteleri, Eskişehir’de ağırlanacak, Eskişehirli profesyonellerle bir araya getirilecek.
ÖNCÜLER BULUŞACAK
18-19 Haziran’da gerçekleştirilecek inceleme ziyaretiyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet gösteren sektöründe öncü 40’a yakın toplantı acentesi yöneticisi Eskişehir’e gelecek. Turizm profesyonelleri hem kentin kongre turizmine ilişkin altyapısını inceleyecek; hem de Eskişehir’in turistik değerlerini deneyimleyecek.
PROFESYONEL ALTYAPI
Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir’in bugüne dek kongre turizmine ilişkin potansiyelini yeterince değerlendiremediğini kaydetti. Başkan Güler ilave olarak “İnşa ettiğimiz ETO-TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkeziyle artık kentimiz profesyonel bir kongre altyapısına kavuştu. Yeni altyapımız ülkemizin toplantı turizmi profesyonellerinin dikkatini çekiyor. Hali hazırda önemli bir turizm potansiyeli bulunan Eskişehir, kongre turizminden de pay alarak turizm çeşitlendirmesi yapacak. Bu etkinlikle kentimiz ve üyelerimizin kongre turizmindeki iddialarını sektöre farklı bir boyutta anlatmaya başlıyoruz” şeklinde konuştu.
İŞ BİRLİĞİ FIRSATI
Etkinlik kapsamında inceleme faaliyetlerinin yanı sıra, Eskişehir Ticaret Odası tarafından organize edilen Ağ Kurma Kokteyli de gerçekleştirilecek. Salı günü 10.30-12.00 arasında gerçekleşecek ağ kurma kokteyliyle, Eskişehirli turizm temsilcileri konuk acente yöneticileriyle tanışma ve iş birliği yapma fırsatını yakalayacaklar. HM
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi