Eskişehir valiligi'nde video konferanslı toplantı

Videoyu Aç Eskişehir valiligi'nde video konferanslı toplantı
A
a

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Video Konferans Üzerinden Korona Virüs (Kovid-19) Tedbirlerinin Uygulanması Ve Vefa Sosyal Destek Gruplarının Çalışmalarıyla İlgili Kaymakamlarla Toplantı Gerçekleştirdi.

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, video konferans üzerinden korona virüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanması ve Vefa Sosyal Destek Gruplarının çalışmalarıyla ilgili kaymakamlarla toplantı gerçekleştirdi.
Korona virüsün yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirlerin uygulanmasına yönelik konuların görüşüldüğü toplantıda Vali Çakacak, alınan tedbir kararlarına uyulması ve bu konuda gerekli denetimlerin artırılmasını istedi. Vali Çakacak, vatandaşların bu süreçte kendilerini izole etmeleri ve zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamaları gerektiğini söyledi. Konuşmasından sonra Vali Çakacak, alınan tedbirler ve ilave yeni tedbirler hakkında kaymakamlara söz vererek, görüşlerini aldı. Vali Çakacak’ın başkanlığında video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcıları İsmail Soykan, Aslan Avşarbey, video konferans yöntemiyle kaymakamlar ile ilçe jandarma komutanları ve ilçe emniyet müdürleri katıldı.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi