ESKİŞEHİRLİLER İÇİN İMZALADI

Videoyu Aç ESKİŞEHİRLİLER İÇİN İMZALADI
A
a

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı. Başkan Büyükerşen’in imza gününe kitapseverler büyük ilgi gösterdi. 


Kapılarını hafta içerisinde açan ve her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Eskişehir Kitap Fuarı’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de okurlarıyla buluştu. Türk eğitim sistemine yaptığı katkının ve Eskişehir’e kazandırdığı eserlerin hayata geçiriliş anılarının paylaşıldığı, Cemalattin Taşçı tarafından kaleme alınan ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabı yüzlerce kitapsever imzalatarak Başkan Büyükerşen ile fotoğraf çektirdi.
ÇOK OKUYORUZ
Başkan Büyükerşen’in kitaplarını imzalayacağı Doğan Kitap standında Eskişehirli kitapseverler uzun kuyruklar oluşturdu. Başkan Büyükerşen de okurları ile yakından ilgilenerek sohbet etme fırsatı yakaladı. Büyükşehir Belediyesi olarak Kitap Fuarı’na destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Büyükerşen, Eskişehirlilerin diğer illere göre daha çok kitap okuduğunu ifade etti.
ÖNEM TAŞIYOR
“Zamanı Durduran Saat kitabımızın ilk baskısını yaptığı günden bu yana hala böyle ilgi görmesi bizleri çok mutlu ediyor” diyen Büyükerşen, “Kitaplara ve  Eskişehir Kitap Fuarı’na gösterilen ilgi çok sevindirici. Ayrıca şehrimiz kitap okuma alışkanlığı yüksek olan kentlerin başında geliyor. Başta çocuklar olmak üzere tüm gençlere kitapları sevdirmek ve okuma alışkanlığı edinmelerine destek olmak amacıyla düzenlenen kitap fuarlarının büyük önem taşıdığına inanıyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak Kitap Fuarı’na destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.
BÜYÜK İLGİ
Yaklaşık 2 saat süren imza etkinliğinde vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Ayrıca Eskişehirliler Kitap Fuarı’nın son gününde fuara büyük ilgi gösterdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi