Eskişehirspor Başkanı Şimşek: Herkes sabırlı olmalı

Videoyu Aç Eskişehirspor Başkanı Şimşek: Herkes sabırlı olmalı
A
a

Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek, Kırklareli deplasmanında ESTV’ye açıklamalarda bulundu. Şimşek, “Mücadeleye devam edeceğiz. Taraftarımız sabır göstermek zorunda. Bu çocuklar armanın savaşını veriyorlar” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Şehrin el verme si lazım
 Başkan Şimşek, “Biz olup hep beraber basını, şehri, taraftarı, yöneticisi ve futbolcusu mücadele ederek savaşmaya devam edeceğiz. Kırmızı karta verilen cezayı görüyorsunuz. ES TV yayını sayesinde itiraz ettik. Çektiklerimizi görüyorsunuz. Artık şehrin el vermesi lazım. Bu insanlar bu kadar çırpınıyor, biraz destek olalım demesi gerekiyor. Takımda hava fena değil. Ufak yaşta çocuk bunlar, çok etkileniyorlar. Özellikle bazı taraftarların’ yazdıklarından çok etkileniyorlar. Sosyal medyayı çok takip ediyorlar. Takip etmeyin diye uyarıyoruz. Ama bunlar daha genç” diye konuştu.
 
Yasakta sona Yaklaştık
 “Biz gece gündüz onların yanındayız” diyen Şimşek, “Konuşarak motive ediyoruz. Sıkıntımız yok biz mücadeleye devam edeceğiz. Taraftarımız sabır göstermek zorunda. Bu çocuklar armanın savaşını veriyorlar. Şehri temsil ediyorlar. Herkes sabırlı olmalı. Biz hak, hukuk bilen insanlarız. Bizi tanıyan tanıyor. Biz insanların isimlerine göre de hareket etmiyoruz. Hak edene göre hareket ediyoruz. Hak eden de formayı alacak. Hocamıza da çocuklara da güveniyoruz. Altyapıdaki transfer yasağının açılması için çok büyük mücadele var. İnşallah sona da baya
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi