Eskişehirspor bitmedi!

Videoyu Aç Eskişehirspor bitmedi!
A
a

Eskişehirspor’da Yeni Sportif Direktör Murat Daldık, yaptığı açıklamada “Dışarıdan göründüğü gibi değil bu kulüp. Eskişehirspor bitti, yiyecek yemeği yok gibi algı oluşturulmuş. Biten bir şey yok” dedi.

Algı oluşturulmuş
“Bu güzide kulüpte çalıştığım için çok mutluyum” diyen Daldık, “Teknik kadroya inandığım için Eskişehir’e geldim. Kendileriyle yıllardır birlikte çalıştım. 4 gün oldu göreve başlayalı. Dışarıdan göründüğü gibi değil bu kulüp. Eskişehirspor bitti, yiyecek yemeği yok gibi algı oluşturulmuş. Ancak böyle bir durum yok. Biten bir şey yok. FIFA dosyalarından birisi olan Pinto’ya ödeme yapıldı. Teknik heyetle sürekli irtibat içinde olacağım” şeklinde konuştu.
 
Oldum havasına giriyorlar
“Gece gündüz çalışacağız ve Eskişehirspor’u buradan kurtaracağız” diyen Daldık, “Uyuyan devi uyandırmak için buradayız. Altyapı antrenörlerin Hasan Özdemir: Eskişehirspor’da altyapı anlamında büyük potansiyel var. Genç takımdan A takıma çıkan oyuncular oldum havasına giriyor. Böyle bir şey yok. Yanılıyorlar, A takımda eğitilecek ve futbolcu olacak. Herkesin Eskişehir’in büyüklüğünü bilip mücadele etmeleri gerekiyor” dedi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi