Eskişehirspor’da adaylık için ses yok!

Videoyu Aç Eskişehirspor’da adaylık için ses yok!
A
a

Eskişehirspor Kulübünün 4 ve 11 Haziran tarihlerinde başkan adayı olmadığı için ertelenen Olağanüstü Genel Kurulu, bugün saat 16.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezinde yapılacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirspor'da 11 Haziran’da ara verilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul bugün 16.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde kaldığı yerden devam edecek. Kongre öncesi transfer yasağı kaldırılamadı, başkan adaylığını açıklayan birisi çıkmadı. Kulübün kayyuma kalması an meselesi…
 
Başkan adayı çıkmıyor
Kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalan Eskişehirspor’da, 11 Haziran’da yapılan ancak başkan adayı çıkmaması nedeniyle ara verilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’na bugün kaldığı yerden devam edecek. Bugüne kadar ötelenen kongre öncesi yetkileri ele alan Divan Kurulu, transfer yasağını kaldırıp en azından başkan adayı çıkması için kulübe büyük kolaylık sağlamayı hedefledi. Divan Kurulu bu süre zarfında 60’a yakın kişiden imza almayı başarırken kalan 20’ye yakın alacaklıyı ikna edemedi.
 
Divan çok çalıştı
Eskişehirspor’da Ali Çelikoğlu (başkan), Mehmet Şimşek, Fatih Baturaygil, Mehmet Kahya ve Çetin Aslanboğa’dan oluşan Divan Kurulu, transfer yasağını kaldırıp yönetim oluşmasını sağlamak için 11 Haziran’da beri imza topluyor. Ciddi bir emek harcayan ekip, çok sayıda imza topladı. Zorlu dosyalara gelen ekip gecesini gündüzüne katıp işi kolaylamak için uğraşıyor.
 
Yine ara verilebilir
Bugün saat 16.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’ndeki kongrede camia yaşanacakları merak ediyor. Adayın tekrar çıkmayacağı öngörülürken, Divan Kurulu’nun yine sorumluluk alıp kongreye 10 veya 14 gün ara vermesi gündemde. Sahipsiz kalan Es Es’te bugünkü kongreye kimlerin gelip kulübü zor günde yalnız bırakmayacağı da büyük merak konusu.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi