Eskişehirspor’da beklenen oldu: kongre ertelendi!

Videoyu Aç Eskişehirspor’da beklenen oldu: kongre ertelendi!
A
a

Eskişehirspor’da Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 3 Haziran’a ertelendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Delegeler ilgi göstermedi
Siyah-Kırmızılı kulüpte dün genel kurul heyecanı yaşanacaktı ancak yaşanmadı. Çünkü 859 delegeden sadece 59 delege Hasan Polatkan Kültür Merkezi’ne gelip imza attı. Yeterli çoğunluk olan 430 delege sayısına ulaşılamayınca Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurula 3 Haziran Cuma gününe ertelendi.
Kimler oradaydı?
Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılması planlanan genel kurullara mevcut yönetimden Başkan Mehmet Şimşek’in yanı sıra yöneticiler de katıldı. Salon çevresine hiçbir siyasinin ve iş adamının olmaması dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca kongrenin yapılacağı Hasan Polatkan Kültür Merkezi’ndeki salonun ışıkları dahi açılmadı.

Gelişmeleri ESTV aktardı

Eskişehirspor’un bu sezon maçlarını canlı vererek önemli bir yayıncılık başarısına imza atan ESTV, Siyah-Kırmızılı kulüple alakalı olan her gelişmeyi ekranlara getirmeye devam ediyor. Son olarak Başkan Mehmet Şimşek’in tesislerdeki basın toplantısını canlı yayınlayan ESTV, dün Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılması planlanan genel kurullar öncesi canlı yayınlarla gelişmeleri an be an izleyicilere aktardı.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir