Eskişehirspor’da geri sayım başladı

Videoyu Aç Eskişehirspor’da geri sayım başladı
A
a

Eskişehirspor’da Olağan Mali Genel Kurul ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul için geri sayım başladı. 27 Mayıs Cuma günü yapılacak kongre için henüz başkan adayı çıkmadı. Cuma günü eğer yeterli çoğunluk sağlanamazsa genel kurullar 3 Haziran'a ertelenecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Sayılı günler kaldı
Bu sezon mücadele ettiği 2. Lig’de tutunamayan ve 3. Lig’e düşen Eskişehirspor’da sezonun sona ermesinin ardından Mehmet Şimşek başkanlığındaki Eskişehirspor yönetimi toplanarak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı almıştı. Bu karar 11 Mayıs Çarşamba günü kulübün resmi internet sitesinden duyurulmuştu. Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, Başkanvekili Erkan Koca ve yöneticiler yaptıkları açıklamalarda kulübün yönetimini, güçlü ve transferi açabilecek bir başkan adayının çıkması halinde bırakacaklarını, kulübün önünü açmak için genel kurul kararı aldıklarını belirmiş, böyle bir adayın çıkmaması halinde görevlerine devam edeceklerinin altını çizmişlerdi.
‘Adayım’ diyen olmadı
Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararının açıklanmasının ardından geçen günlere rağmen henüz başkan adayı çıkmadı. Her genel kurul öncesinde olduğu gibi yine şehirdeki sessizlik devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde eski başkanlardan Mustafa Akgören’in liste hazırladığı iddia edilmiş ancak bu hazırlık Akgören tarafından yalanlanmıştı. 7 gün sonra 27 Mayıs Cuma günü saat 18.00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan kongrede yeterli çoğunluk sağlanır ve güçlü başkan adayı da çıkmazsa, camianın çoğunun desteğini arkasına almış olan Başkan Mehmet Şimşek’in yönetimini daha da  güçlendirerek yoluna devam etmesi bekleniyor.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir