Eskişehirspor’da kongre var aday yok!

Videoyu Aç Eskişehirspor’da kongre var aday yok!
A
a

15 yıl sonra tekrar 2. Lige düşen Eskişehirspor’da bugün kongre var ancak şehirde sessizlik hakim. ‘Adayız’ diyen çıkmazken bugünkü yapılacak genel kurulun 11 Haziran’a ertelenmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Hasan Polatkan‘da
 Tarihinin en zorlu günlerini yaşayan Eskişehirspor bugün kongreye gidecek. Kimsenin sahip çıkmadığı Siyah- Kırmızılı kulübün kongresi saat 14.30’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde (Atatürk Bulvarı Migros Yanı) yapılacak. Ancak her zaman olduğu gibi başkan adayı bulmakta zorlanan camia yine aynı senaryoları yaşayacak.
 
‘Adayız’ diyen yok
Kongre öncesi henüz başkan adayı çıkmadı. Kongre gününe kadar şehrin de hareketlenmemesi nedeniyle bugünkü kongrede yeterli çoğunluğun sağlanmaması bekleniyor. Saat 14.30’da yapılması planlanan kongrede çoğunluk sağlanmadığı takdirde Es Es yeni başkanını 11 Haziran Cuma günü yine aynı saat ve aynı yerde seçmeye çalışacak.
 
İbra edilmeyi bekleyecekler
Çoğunluk sağlandığı takdirde önce 14.30’da Olağan Mali Genel Kurul yapılacak. Kasım 2019’da göreve gelen Mustafa Akgören yönetimi mali ve idari raporları ile Denetim Kurulu raporunu kongre üyelerine sunacak. Delegelere yönetimin ibrası için açık oylama yapılacak. Ancak mali genel kurulun da çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelenmesi bekliyor.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi