Eskişehirspor direk amatöre düşecek!

Videoyu Aç Eskişehirspor direk amatöre düşecek!
A
a

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı Murat Diri, henüz imza vermeyen futbolcu ve teknik adamlara bir kez daha seslenerek, “Size destek olmuş bu tribünler şu an sizden destek istiyor. On binlerce insan kahroluyor. Gelin yakışanı yapın imza verin” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 Kulüp yaşarsa paralarını alırlar
Diri yaptığı açıklamada; “Eskişehirspor’un gelirlerinin tamamı temlikli... TFF, Spor Toto, Aktif Bank gibi birçok geliri var. Ancak bu paralar temlikli olduğu için sırada kim varsa parayı o alıyor. Futbolcu arkadaşların anlaması gereken kulüp yaşarsa paralarını alırlar. İmza verip yaşatırlarsa haklarını alırlar. Sanki Şampiyonlar Ligi’nde kaldık kupalarda estik her gelene 5 attık gibi moda girmiş olanlar, takım küme düştü finalde kaybetti şimdi de 2. Lig’de ve imza vermezseniz direk amatöre düşecek.
Gelin yakışanı yapın
Hep kendinizi haklı buluyorsunuz ama en çok hakkı olan taraftar. Kişilere kızıp koca şehri cezalandırmayın. Aranızda aslan gibi adamlar olduğunu biliyoruz. Size destek olmuş bu tribünler şu an sizden destek istiyor. Vallahi ah olur. On binlerce insan kahroluyor. Ortada yönetim yok. Yönetime aday kimse de yok. Gelin yakışanı yapın imza verin” ifadelerine yer verdi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi