Eskişehirspor için kader haftası

Videoyu Aç Eskişehirspor için kader haftası
A
a

Eskişehirspor Kulübü’nün geleceği adına kader haftası bugünden itibaren başladı. Cuma günü yapılacak genel kurulda kulüp yeni başkanını arayacak. En büyük soru işareti ise henüz kimsenin aday olmaması.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
4 Haziran’da ertelenmişti
Mustafa Akgören başkanlığındaki mevcut yönetimin aldığı genel kurul kararı sonrası gözler, 4 Haziran Cuma günü Hasan Polatkan Kültür Merkezi’ne çevrilmişti. Ancak 509 delegeden sadece 67’si gelince o gün 14.30’da yapılması
planlanan Olağan Mali Genel Kurul ve 16.30’daki Olağanüstü Seçimli Genel Kurul çoğunluk sağlanamadığı için 11 Haziran’a ertelenmişti.11 Haziran’da çoğunluk aranmayacak.
 Henüz aday yok
 Genel kurul kararı sonrası adı geçen isimlerden henüz hiç biri adaylığını açıklamadı. Taraftarların çok istediği eski başkan Nebi Hatipoğlu kesin bir ifadeyle aday olmadığını belirtti. Yine adı geçen eski başkan Kaan Ay ise çalışma içinde olduğunu belirtse de
henüz bir ‘adayım’ demedi. 11 Haziran’da yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi en büyük belirsizlik bu noktada yaşanıyor.
 Takım zaman kaybediyor
Camianın gözü yeni başkanın kim olacağına çevrilirken, kulübün en büyük sorunlarından biri hiç kuşkusuz Siyah-Kırmızılı takım. Son iki sezondur 1. Ligi son sırada bitirerek iki kez düşen Es Es’te sözleşmesi biten oyuncuların takımda tutulup tutulamayacağı büyük soru işareti. Transfer tahtasının kapalı olduğu şu noktada mevcut kadronun elde tutulması daha fazla önem kazandı. İlkfire Bedirhan Altunbaş ile verilmişti.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi