Eskişehirspor için son durak Valilik!

Videoyu Aç Eskişehirspor için son durak Valilik!
A
a

Eskişehirspor Divan Kurulu Üyesi Fatih Baturaygil, transfer için imza toplama noktasında yaşanan sorunlar ve bir yönetimin oluşmamasından dolayı, “Kongreye 10 gün kaldı. Eğer bir yönetim listesi oluşmazsa anahtarı vali beye teslim edeceğiz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Camia endişeli
Siyah-Kırmızılı kulüpte dördüncü kez ertelenen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul sonrası gözler 27 Temmuz’a çevrilmişti. Ancak yaşanan süreç 27 Temmuz öncesi camiayı endişelendiriyor. Transfer tahtasının açılması adına özverili bir çalışma yürüten Ali Çelikoğlu başkanlığındaki Divan Kurulu, para talep eden dosyalarda tıkandı. Aşılamayan son 26 dosya nedeniyle
Divan Kurulu’nun da gardı düştü. Şehirden destek görmeyen ekip pes
etme noktasında.

Yanımızda kimseyi göremedik
Eskişehirspor Divan Kurulu Üyesi Fatih Baturaygil işin çıkmaza girmesinin ardından açıklamada bulundu. Baturaygil, “Kongreye 10 gün kaldı. Eğer bir yönetim listesi oluşmazsa anahtarı vali beye teslim edeceğiz. Şehirde yeni yönetim oluşturabiliriz diyen varsa bizimle iletişime geçsin. Bugüne kadar taraftar dışında yanımızda kimseyi görmedik. Son 26 imzayı aşamıyoruz. Onlara da son uyarılarımız. Böyle giderse yakında bir muhatap dahi bulamayacaklar” dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi