Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca’ya ağır ceza

Videoyu Aç Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca’ya ağır ceza
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca'ya, Amedspor karşılaşmasının ardından sevk edildiği PFDK'dan ağır ceza geldi: 5 maç men!

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
cezalandırılmaya devam ediliyor. Amedspor karşılaşmasının ardından Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca PFDK'ya sevk edilmişti.
PFDK tarafından açıklanan karara göre Karaca, 5 resmi müsabakadan men ve 16 bin lira da para cezası aldı. 

Eskişehir ve Eskişehirspor'a düşmanca cezalar
PFDK'nın daha önce de Tolga Yakut'a verdiği ceza ve oynanan maçlarda TFF tarafından görevlendirilen hakemlerin Eskişehirspor'a karşı kararları büyük tepki çekerken, şimdi de Eskişehirspor Teknik Direktörüne verilen bu ağır ceza Eskişehir ve Eskişehirspor taraftarını ayağa kaldırdı.
Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek sosyal medyadan "Artık gülüyorum. Cem Karaca hocaya 5 maç ceza verilmiş, lisansını iptal etseydiniz!" mesajını paylaşırken, Nefer taraftar grubu da "Kirli ellerinizi Türk futbolunun üstünden çekin, yeter!" paylaşımını yaptı.

İşte PFDK'nın Eskişehirspor'a verdiği ceza ile ilgili karar metni
ESKİŞEHİRSPOR Kulübü teknik sorumlusu CEM KARACA'nın, 02.10.2021 tarihinde oynanan AMED SPORTİF FAALİYETLER-ESKİŞEHİRSPOR TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü teknik sorumlusu CEM KARACA'nın, tedbire uymama eylemi nedeniyle 4 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi