Eskişehirspor‘un içinden geçtiniz!

Videoyu Aç Eskişehirspor‘un içinden geçtiniz!
A
a

Eskişehirspor’da Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, attığı Twette hem TFF’ye hem MHK’ye hem de Trabzonspor’a sitem etti. Şimşek, “İntikam hırsınızla, masa başı oyunlarınızla, siyasetinizle, üç kuruşa bir kupaya, iki alkış bir koltuğa koca Eskişehirspor‘un içinden geçtiniz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bir duruşumuz var
“Eskişehirspor ve Eskişehirspor taraftarlarıyla gurur duyuyorum” diyerek Tweete başlayan Şimşek, “Bir çizgimiz var, bir duruşumuz var. Bir ay önce bir ay sonra farklı konuşmuyoruz, yıllardır hep aynı şeyi söylüyoruz. Siz şimdi işinize gelmediği için böyle konuşuyorsunuz” ifadelerini kullandı.
TFF ve MKH’ye sitem
Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu’nu eleştiren Şimşek şu ifadeleri kullandı, “Tüm hakemler niye hep aynı yöreden dedik. TFF’nin T’sinin anlamı ne dedik. Niye tüm kurumlarda hep aynı takımın yetkilileri var dedik. Kulüpler Birliği tüm kulüpleri aynı oranda temsil ediyor mu dedik. Niye tüm cezalar sadece Eskişehirspor’a veriliyor dedik.”
Masa başı oyunlarla
Başkan Şimşek, “Dedik de dedik… Neye yaradı? Hiç bir şeye. Cezalarınızla, lobilerinizle, intikam hırsınızla, kötü yöneticilerimizle, masa başı oyunlarınızla, siyasetinizle, üç kuruşa bir kupaya, iki alkış bir koltuğa koca Eskişehirspor‘un içinden geçtiniz. Yaşasın Eskişehirspor” ifadelerine yer verdi.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir