Eskişehirspor yönetimi harekete geçiyor

Videoyu Aç Eskişehirspor yönetimi harekete geçiyor
A
a

Siyah-Kırmızılı yönetim Şanlıurfaspor maçındaki hakem yönetiminin ardından düğmeye bastı. Cuma günü Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Merkez Hakem Kurulu (MHK ) başkanlarıyla görüşecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Futbolcularımız söyledi
Geride bıraktığımız Pazar günü oynanan Eskişehirspor-Şanlıurfaspor maçının yanı sıra geçtiğimiz sezonda yaşanan hakem olaylarını masaya yatıran Eskişehirspor yönetimi, TFF ile görüşme kararı aldı. Konuyla ilgili Esgroup Spor Servisi’ne konuşan Teknik Asbaşkan Mete Yılmaz, “Geçtiğimiz sezon yönetimde değildik fakat maçlarda yaşanan hakem olaylarını az çok biliyoruz. Özellikle Şanlıurfaspor maçında, hakemin saha içinde futbolcularımıza karşı davranışları ve konuşmaları, oyuncularımız tarafından bizlere iletildi” dedi.
 
Davranışları şaşırtıcı
Yılmaz, “Karşılaşmada Eskişehirspor’a çok basit bir şekilde gösterilen kartlar, rakip takım oyuncularına verilmeyen kartları net bir şekilde gördük. Hakemlerin, maç yayını olmasına rağmen bu kadar rahat davranması şaşırtıcı. Yayın olmayan karşılaşmalarda yaşananları düşünmek bile istemiyorum. Bu yüzden başkanımız Mehmet Şimşek ile birlikte Cuma günü Türkiye Futbol Federasyonu Başkanımızı ve Merkez Hakem Kurulu Başkanını ziyaret ederek, yaşadığımız sıkıntıları aktaracağız” şeklinde konuştu.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon
Suat AVNİ 15 Eylül 2021 11:44

Sonuç çıkmaz...

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi