Eskişehirspor yönetiminden kongre sinyali!

Videoyu Aç Eskişehirspor yönetiminden kongre sinyali!
A
a

Eskişehirspor'da özellikle Bursaspor karşısında alınan 5-1'lik yenilgi sonrası camiadan yükselen sesler yönetimde karşılık bulmaya başladı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
geride kalan 4 günde sadece 15 bin fidan satılması, yönetimin devam etme direncini kırmaya başladı. 1 milyon fidan umudu ile çıkılan yolda, şehirden beklenilen desteği göremeyen yönetimin, genel kurula sıcak bakmaya başladığı öğrenildi.
Eskişehirspor yönetiminin yola devam etme ısrarında direncinin kırılmaya başlandığı öğrenildi. Hafta sonu oynanan ve her iki takımında genç oyuncularla mücadele ettiği karşılaşmada alınan 5-1’lik yenilgi sonrası, camiadan gelen tepkiler ve geçtiğimiz hafta içinde başlatılan fidan kampanyasında umduğunu bulamayan yönetim, genel kurula sıcak bakmaya başladı.
Yakın çevrelerine Haziran ayında yapılması planlanan mali genel kurulu, seçimli genel kurul yapmayı planladıkları söylemlerinde bulunan yönetimin, gerekçe olarak da 1 milyon hedefi ile çıkılan ve 10 milyon TL gelir beklenen fidan kampanyasında, şimdilik hayal kırıklığına uğramalarını gösterdiler. 

 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi