Eso’Da Sanayicilere ‘İvme Finansman Paketi’ Tanıtıldı

Videoyu Aç Eso’Da Sanayicilere ‘İvme Finansman Paketi’ Tanıtıldı
A
a

Sanayicilere Yönelik Yapılan ‘İvme Finansman Paketinin’ Tanıtım Toplantısında Konuşan Eskişehir Sanayi Odası (Eso) Başkanı Celalettin Kesikbaş, Sanayicinin Umudunu Kaybetmediğini, Bankaların Uygun Faizlerle Sundukları Güzel Fırsatların Olduğunu Söyledi.

Sanayicilere yönelik yapılan, ’İVME Finansman Paketinin’ tanıtım toplantısında konuşan Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş, sanayicinin umudunu kaybetmediğini, bankaların uygun faizlerle sundukları güzel fırsatların olduğunu söyledi.
Sanayicilere yönelik açıklanan ‘İVME Finansman Paketi’ hakkında ESO’da sanayiciler, üç bankanın gelen üst düzey yöneticileri tarafından bilgilendirildi. Sanayicilerin rahat bir nefes alması için desteklenen düşük faizli krediler hakkında merak edilen sorular cevaplanırken, paketin avantajları anlatıldı. Toplantıda konuşan Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Bugün biraz para konuşacağız. Parayı konuşurken işin uzmanlarından dinlemek için buradayız. Destekleriyle sanayicilerin yanında olan bankacılarla birlikteyiz. Ülkemizin bulunduğu durumdan hepimiz haberdar. Sanayicimiz bir şekilde çabalıyor. Umudumuzu kaybetmiyoruz. Vermiş oldukları mücadeleyi takdirle karşılıyorum. Ülkeleri geziyoruz. Banlarımız bize çok destek verdi. Bu destekler ne kadar devam edecek. Şu an uygun faizli güzel fırsatlar var. En azından bugünü değerlendirmek gerekiyor. Bu toplantı bir bilgilendirme toplantısı” dedi.
Konuşma sonrasında paket ile ilgili banka yöneticileri tarafından sanayicilere sunum yapıldı.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi