ESO'da tedarik zinciri finansman projesi protokolü imzalandı

Videoyu Aç  ESO'da tedarik zinciri finansman projesi protokolü imzalandı
A
a

Tedarik zinciri içinde yer alan alıcı ve satıcıların ticari hayatlarını kolaylaştırarak ‘Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı’ protokolü Eskişehir Sanayi Odası’nda imzalandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Düzenlenen imza törenine ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, Başkan Yardımcıları Sinan Özeçoğlu, Fatih Düş, Ziraat Bankası Eskişehir Bölge Yöneticisi Canay Demirbel ve Eskişehir Sanayi Sitesi Girişimci Şube Yöneticisi Mert Yanıkoğlu katıldı.
İmza töreninde konuşan Başkan Kesikbaş, pandemi nedeniyle firmaların zorlu bir süreçten geçildiğini belirterek, “Ticaretin sürdürülebilirliğine katkı sunmak hedefiyle TOBB ve Ziraat Bankası iş birliğinde adım atıldı. Tedarik Zinciri Finansmanı projesi ile tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini giderilmesi amaçlanıyor. Proje ile aynı tedarik zinciri içinde yer alan firmaların birbirleriyle olan ticaretlerinde tahsilat riski Ziraat Bankası garantörlüğüyle sağlanacak. Ayrıca 540 güne kadar vade ve taksit imkanları ile de firmalara daha fazla satış yapabilme olanağı sunulacak” dedi.
 
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi