Eso’Dan Yeni Projeler

Videoyu Aç Eso’Dan Yeni Projeler
A
a

Eso’Dan Yeni Projeler

Türkiye’yi de etkisi altına alan Korona virüs salgını halk sağlığı ile birlikte ekonomik anlamda da birçok sektörü derinden etkilediği yakından takip eden Eskişehir Sanayi Odası (ESO) 2 yeni projeyi hayata geçiriyor.
İlk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı’ paketinin içeriğinde bulunan desteklerin ESO Üyeleri tarafından daha iyi anlaşılması ve bu pakette sunulan desteklere en kolay ulaşımı için ‘Eskişehir Sanayi Odası Korona virüsü Çalışma Masası’ faaliyete geçti. Söz konusu proje ile ESO Üyeleri bilgilendirilecek.
Ayrıca Korona virüsü sebebiyle bir süre durdurulan eğitim, seminer ve bilgilendirme toplantıları ESO tarafından online’a taşınıyor. Sosyal mesafeyi korumak amacıyla Türkiye’deki Odalar ve Borsalar içerisinde bir ilk olan uygulama ile ESO Üyeleri özellikle güncel gelişmelerden ve iş dünyasını yakından ilgilendiren konuları ESO Haber youtube kanalından canlı yayınlarla takip edebilecek. İlk yayın ise ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı’ paketi içerisinde yer alan Kamu Destekleri 24 Mart Salı günü Saat:15.00’da Yeminli Mali Müşavir Halil Cabar’ın sunumu ile açıklanacak.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi